قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه > اخبار > سخنگوی شورای شهر اراک:
وظیفه دولت و نهادهای عمومی حمایت و پشتیبانی از موسسات خیریه است

سخنگوی شورای شهر اراک:
وظیفه دولت و نهادهای عمومی حمایت و پشتیبانی از موسسات خیریه است

سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک گفت: وظیفه دولت و نهادهای عمومی مانند شورا، حمایت و پشتیبانی از موسسات ارزشمند خیریه در سطح شهر اراک است.
عباس خسروانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مرکزی، اظهار کرد: دولت و نهادهای عمومی وظیفه دارد با کمک‌های مالی و معنوی خود در جهت رشد و توسعه مؤسسه حامی‌یار گام‌های مؤثری بردارند و همراه کودکان مبتلا به سرطان باشند.
وی افزود: مؤسسه خیریه حامی یار یکی از مؤسسات پر تلاش و فعال در حوزه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک تصریح کرد: مؤسسه خیریه حامی یار در شهر اراک مستقر است و به دلیل کیفیت و کمیت قابل توجه فعالیت‌های این مؤسسه، اخیراً گرید ملی دریافت کرده است.
خسروانی با تاکید بر رعایت اصل شفافیت در فعالیت مؤسسات خیریه گفت: یکی از نقاط قوت حامی یار فعالیت‌های شفاف این مؤسسه است که در زمینه حسابرسی هم ورود کرده و نتایج حسابرسی را نیز در سایت مؤسسه منتشر کرده است.
وی افزود: شفافیت به اعتماد منجر می‌شود و اعتماد مشارکت مردمی را به دنبال دارد و به همین دلیل است که خیرین فراوانی به این مؤسسه کمک می‌کنند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر اراک اظهار کرد: با توجه به اینکه تبدیل شهر اراک به شهر دوستدار کودک از سیاست‌های جدی شورای شهر در دوره ششم است وظیفه خود می‌دانیم از موسساتی که در حوزه حمایت از کودکان و زیست پذیر کردن شهر برای کودکان تلاش می‌کنند حمایت کنیم.
خسروانی ادامه داد: تا کنون برای شورا پیش نیامده که یک خانواده دارای کودک سرطانی مراجعه کند، زیرا مؤسسه حامی یار این موضوع را به خوبی رسیدگی می‌کند و اگر خانواده‌ای درخواست کمک داشته باشد به این مؤسسه مراجعه می‌کند و این مصداق روشن عملکرد خوب حامی یار در توجه به کودکان مبتلا به سرطان است.
وی خاطرنشان کرد: مؤسسات خیریه مثل حامی یار اصل دیگر دوستی را در شهر محقق کرده‌اند و شورا و شهرداری هم با ید به مسئولیت اجتماعی خود در این حوزه عمل کند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک افزود: وظیفه دولت و نهادهای عمومی مانند شورای شهر حمایت و پشتیبانی از این گونه مؤسسات ارزشمند در سطح شهر اراک است تا با کمک‌های مالی و معنوی خود در جهت رشد و توسعه حامی‌یار گام‌های مؤثری بردارند و همراه کودکان مبتلا به سرطان باشند.

مطلب پیشنهادی

تحقق ۷۶ درصدی بودجه شهرداری اراک طی ۱۰ ماهه سال جاری

طی 10 ماهه سال جاری 76 درصد درآمدهای شهرداری اراک محقق شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *